Dlaczego my?

Jako jedyni w Polsce posiadamy doświadczenie we wdrażaniu centralizacji rozliczeń VAT oraz wdrażania pre-współczynnika w jednostkach samorządu terytorialnego, w szczególności w dużych miastach (m.in. prace dla Miasta Łódź, Miasta Szczecin, Miasta Katowice, Miasta Gdańsk, Miasta Kielce, Miasta Zamość, Miasta Płock, Miasta Tychy).

Nasze doświadczenie obejmuje również współtworzenie oprogramowania do centralizowania rozliczeń VAT w samorządach w: m.st. Warszawa, Mieście Łódź, Mieście Katowice.

W realizację projektu dla Państwa zaangażowani będą doświadczeni we współpracy z dużymi miastami doradcy podatkowi, informatycy i konsultanci, którzy znają specyfikę funkcjonowania takich podmiotów.

Nadzór nad realizacją prac dla Państwa sprawować będzie Michał Borowski, prawnik i doradca podatkowy, który od wielu lat współpracuje z jednostkami samorządu terytorialnego, w tym z wieloma miastami.

Nie będziemy się uczyć na Państwa przypadku, lecz przekażemy naszą wiedzę i doświadczenie i dzięki temu wdrożymy nowe rozwiązania w sposób efektywny.

Program VATkom
dostępny jest w dwóch modelach zakupu

Sprawdź cenę